Nově spouštíme Adresář grafických služeb

21/02/2012, Author: Martin Vlčko, Categories: Návody, Novinky, Zajímavosti

A je to tady! Po týdnech testování a ladění pouštíme do ostrého provozu Adresář grafických služeb - novou službu usnadňující realizaci grafických projektů.

Prodej fotografií, včetně licencí na jejich legální používání, je jen dílčí část zákazníkových potřeb. Většina zákazníků realizuje své projekty, které jsou svou povahou příliš komplexní a odborné na to, aby je zvládl zpracovat jediný dodavatel. Zákazník si tak klade spoustu otázek.

Kde sehnat kretivce, který vytvoří hlavní myšlenku kampaně? Kde pořídit fotografie na reklamní vizuál a v jaké velikosti/rozlišení? Jakou technologií propagační materiál vytisknout? Jaká tiskárna bude nejvhodnější? Která mediální agentura se postará o distribuci?

Abychom našim zákazníkům co nejvíce usnadnili tuto těžkou roli, zveřejnili jsme Adresář grafických služeb, ve kterém najdete stručné popisy a kontakty společností, které vám pomůžou s realizací zejména grafických projektů.

Vyhledávat můžete podle jednotlivých kategorií:

-Animace
-Billboard
-Distributor tisku
-DTP
-Fotolab
-Grafika
-Ilustrace
-Mediální agentura
-Multimédia
-Noviny, Časopisy
-Reklamní agentura
-Tiskárna
-Tiskový design
-Webdesign

ale samozřejmě také podle lokality, abyste byli schopni najít profíka právě ve vašem okolí.

Nejen zákazníci fotobanky Pixmac, ale i ostatní uživatelé mají možnost najít si v Adresáři grafických služeb profesionála pro své projekty.

Chcete-li i vy získat nové zákazníky, nezapomeňte se zaregistrovat do Adresáře grafických služeb!


Share and Enjoy


No Comments

Leave a comment


Email
WP Socializer Aakash Web