Věčně diskutované téma – expirace

30/04/2012, Author: Martin Vlčko, Categories: Novinky

Tomáš Krause na svém blogu popsal svou zkušenost s expirací kreditů takto.

Tomáši, díky za zpětnou vazbu. Podněty jako tyto nám pomáhají být stále lepšími.
Veškeré připomínky, rady, náměty i kritiku přijímáme také na Facebooku, Twitteru, Google+, emailu, telefonu 296 826 232, Skypu, kde můžeme okamžitě reagovat.

Expiraci chápe většina našich zákazníků jako nutné zlo, kterému se ve většině případů nemají šanci vyhnout. Na microstock trhu neexistuje fotobanka bez tohoto industry standardu.

Ani nám se uvedené řešení nejeví zrovna optimální, ale čím více se v oboru pohybujeme, tím narážíme na více překážek při snaze “vymyslet vlastní a lepší řešení”. Rádi bychom odstranili expiraci, na druhou stranu se nám nelíbí nutnost zdražit cenu kreditu, která s tímto krokem úzce souvisí (kredity z neaktivních účtů si nenecháváme, ale umožňují nám nabídnout nižší cenu za kredit oproti konkurenci).
Jedním z hlavních důvodů, proč vlastně expirace funguje, je účetní pohled. Z hlediska cashflow i uznatelných účetních nákladů a výnosů je potřeba znát hranici, kde se živý účet stává mrtvým a vyřešit tak problém “100 letých účtů” s nenulovým zůstatkem.

Jedno vyhovující fresh řešení, zachovávající současnou cenu a rušící expiraci, jsme vymysleli počátkem tohoto roku a jak je vidět, Kuba už si na něj brousí zuby ve svém TO DO listu. Než toto řešení uvedeme v provoz, již dnes stačí kontaktovat naši uživatelskou podporu, která vám v případě expirace kreditů vyjde maximálně vstříc.

Již brzy vám představíme první fotobanku, kde se už nebudete muset bát expirace. Že by další konkurenční výhoda oproti našim rivalům na trhu? Dost možná. Čas vše ukáže.

Jak už obrázek z naší kanceláře napovídá, ještě před zrušením expirace se můžete těšit na “nákupní košík”, jak jste na něj zvyklí z klasických eshopů. Tímto krokem chceme ještě více usnadnit hlavně Jednorázový nákup většího množství fotografií.


Share and Enjoy


No Comments

Leave a comment


Email
WP Socializer Aakash Web