Nová soutěž – o nejlepší fotografii s vánoční tématikou

29/10/2012, Author: Lucie Navrátilová, Categories: Novinky

Startujeme novou soutěž, tentokrát zaměřenou na naše fotografy a ilustrátory. Obchodní domy již nahodily vánoční výzdobu – pojďme se tedy i my pomalu naladit do sváteční atmosféry. Nahrávejte obrázky s typicky českou vánoční tématikou a vyhrajte poukázky na fotovybavení v hodnotě 1500 Kč!

Soutěž tentokrát rozdělíme do dvou fází. První výhru získá ten, jehož obrázek vybereme v týmu Pixmac jako nejatraktivnější. Druhá výhra bude udělena v lednu – autorovi obrázku, který do konce prosince získá nejvíce prodejů. Jaké obrázky do soutěže přihlásit? Zajímá nás typicky česká vánoční tématika. České zvyky, cukroví, výzdoba, rodinná pohoda, můžete zapojit i tématiku Mikuláše. Do soutěže nepřijímáme krajinky (ani ty zasněžené), zajímají nás opravdu jen obrázky blízce spojené s Vánocemi. Bližší pravidla:

  • Obrázky přijímáme od 29.10.2012 do 30.11.2012. Vítěz první fáze bude vyhlášen do 5.12., vítěz druhé fáze pak 5.1.2013.
  • Snímky musí být nahrány na Pixmac (ne déle než měsíc před začátkem soutěže) a jejich čísla (odkazy) nahlášeny spolu se jménem autora na emailu soutez@pixmac.cz.
  • Obrázky musí splňovat všechna pravidla pro přijetí na Pixmac – speciálně technickou kvalitu a pokud jsou na nich rozeznatelní lidé, musí být nahrán i dokument Model Release
  • Obrázky mohou být fotografie nebo ilustrace, ve vektorovém i JPG formátu.
  • Každý může do soutěže přihlásit až 5 snímků.
  • Obrázky (s vodoznaky) budou zveřejněny na Facebooku, palcování ale nebude mít vliv na udílení výher.

Hodně štěstí!


Share and Enjoy


No Comments

Leave a comment


Email
WP Socializer Aakash Web