A je to venku! Pixmac se stává součástí Pond5

05/03/2013, Author: admin, Categories: Novinky, Zajímavosti

Propojení přináší do mediálního tržiště Pond5 přes 150 000 nových uživatelů, miliony fotografií a ilustrací, a zejména 17 jazykových verzí

BROOKLYN, NY. — 5. březen, 2013 — Pond5 Inc. a Pixmac s.r.o. dnes oznamují že dosáhly konečné dohody dle které Pond5 kupuje aktiva fotobanky Pixmac. S miliony fotografií a ilustrací distribuovaných prostřednictvím 17 jazykových verzí, akvizice Pixmac pomáhá zrychlit růst Pond5 v Evropě a posílit vizi jednotného tržiště s mediálním obsahem. Pond5 je světovou jedničkou v množství nabízeného videa por royalty-free licencí a současně nabízí nadstandardní podmínky pro tvůrce obsahu.

Díky spojení obou společností, Pond5 rozšiřuje vlastní nabídku videa, zvuků, hudby, fotografií, 3D modelů a šablon After Effects o miliony fotografií a ilustrací Pixmac. Díky tomu můžete na více než 20 doménach v několika měnách vybírat z nepřeberné nabídky kreativního obsahu pro použití ve vašich kreativních projektech. Kumulativní návštěvnost obou společností se tak více než zdvojnásobí.

Síť lokálních zástupců Pixmac se rovněž přidává k týmu Pond5 aby podobně jako v Pixmac pomáhali lokalizovat nabídku produktů pro jednotlivé země po celém světě.
Pond5 team
“Tým Pixmac vytvořil něco opravdu úžasného a my jsme naprosto nadšeni pracovat společně na ještě větším a živějším prostoru pro kreativce všech zaměření.” řekl Tom Bennett, zakladatel a ředitel Pond5. “Talent, technologie a komunita, kterou přináší, bude úžasným doplněním šíře nabídky a hlavně výhrou jak pro autory obsahu tak pro zákazníky.

“Pixmac byl od začátku skvělým projektem, který každého člena týmu obrovsky posunul kupředu. Navíc jsme rádi, že společná integrace přináší pozitivní novinky nejen pro fotografy.” říká Víťa Válka, šéf fotobanky Pixmac. “Samotný Pond5 také přistupuje k fotografům mnohem férověji než většina světových konkurentů, například tím, že nechá autory určovat cenu jejich děl a vyplácí nadstandardní provizi z prodeje. Cílem Pond5 je být příjemným místem pro tvůrce z celého světa. To je podle mě cesta k dlouhodobě udržitelnému úspěchu. Jsme opravdu rádi, že se dáváme do kupy právě s klukama a holkama z Pond5 – nekecám.”

Nabídka více než 6 tisíc fotografů a ilustrátorů na Pixmac by se měla v brzké době objevit také na Pond5. to znamená, rozšíření nabídky fotografií na Pond5 o miliony nových. Stejně jako Pixmac začne brzy nabízet video, zvuky, hudbu, 3D a šablony After Effects. A samozřejmě, tvůrci obsahu na Pixmac dostanou namísto stávajících 30-40% rovných 50% z každého nákupu.

Kontakt:
Lucie Navrátilvá
+420 296 826 232
lucie@pixmac.cz

O Pond5
Pond5 je přední agenturou zastupující tvůrce mediálního obsahu po celém světě. Nabízí největší kolekci videa na světě a také miliony fotografií, ilustrací, hudby a zvuků, šablon After Effects a 3D modelů. Převrací tradiční prodej fotobank na opravdové tržiště kde si autoři mohou určovat cenu sami a navíc získají 50% provizi z každého prodeje vlastní tvorby – což je více než nabízí významní hráči na světovém trhu. Pond5 tým vybírá z nahraných příspěvků ty nejlepší a umožňuje jejich okamžitý prodej a stahování pod jednoduchou a doživotní royalty-free licencí.

Společnost Pond5 byla založena v roce 2006 a sídlí v Brooklynu, USA. Má také pobočky ve švýcarské Ženevě a nyní v Praze. Více informací najdete na www.pond5.com

O Pixmac
Pixmac je celosvětová fotobanka, se sídlem v České Republice, nabízející miliony fotografií a ilustrací prostřednictvím 17 jazykových mutací a v několika měnách. Pixmac byl oficiálně spuštěn v Září 2008 a aktuálně zastupuje přes 6 tisíc autorů z celého světa. Některé z lokálních domén Pixmac zahrnují: www.pixmac.cz, www.pixmac.sk, www.pixmac.de, www.pixmac.nl, www.pixmac.es, www.pixmac.fi, www.pixmac.ru, www.pixmac.com.br, www.pixmac.in a další…


Share and Enjoy


No Comments

Leave a comment


Email
WP Socializer Aakash Web